WhatsAppWhatsApp İletişim
ANASAYFA » TEDAVILER » BOLGESEL ZAYIFLAMA

Bölgesel Zayıflama

LPG Keymodule(2) Cellu M6

LPG Cellu M6, 5 kıta ve 95 ülkede dünyanın en seçkin SPA merkezlerinde kullanılmaktadır.

Selülit özellikle kadınlarda görülen ve adiposit adı verilen derialtı yağ hücre gruplarının kan ve lenfatik dolaşımı bozmasıyla oluşan bir patolojidir. Kan ve lenfatik dolaşımı etkilenen bölgede zaman içerisinde yağ hücre gruplarının arasında oluşan fibrotik bantlar deride çöküntülere ve portakal kabuğu görünümüne neden olmaktadır.

Selülit vücutta genellikle 3 ana evrede gözlenir:
Evre 1: portakal kabuğu görüntüsü sadece çimdiklemede veya sert bir yüzeye oturulduğu zaman belirir.
Evre 2: portakal kabuğu görüntüsü ayaktayken belirginleşir, yatar pozisyonda kaybolur.
Evre 3: portakal kabuğu görüntüsü ayakta veya yatar pozisyona bakmaksızın her zaman görünür.

LPG yöntemi Cellu M6 teknolojine sahip eğitilmiş ve uzmanlaşmış uzmanlar tarafından uygulanan anti selülit tedavisi şeklidir. Cellu M6 keymodüle yüksek teknolojiyle özellikle hypodermal yağ hücreleri üzerinde etkin pozitif değişiklikler sağlanmaktadır. Cilde uygulanan negatif basınçlı jimnastik hareketleri bağ dokusunun yeniden düzenlerken, kan ve lenf dolaşımını düzene sokmakla metabolik artıkların uzaklaştırılmasını sağlar. LPG yöntemiyle hastalar kendilerini rahatlamış ve daha sağlıklı hissetmektedir. LPG yöntemiyle cildin mikrodolaşımı yeniden sağlanarak bağ dokusunun kendini tamir etmesine yardım etmekte böylece cildin tonu ve görünümüne katkı sağlamaktadır.

Yaklaşık 35 dakika süren seanslar için hasta özel LPG giysisi verilir. Uygulamada vücut yapısına bağlı olarak en fazla gereksinim duyulan bölgeler üzerine yoğunlaşılır. 

Selülitlere karşı mücadelenizde dostunuz, sağlığınızın kaynağı LPG, her yaşta kadının faydalanabileceği zamanın yıpratıcı etkilerini geri çeviren etkili bir tedavi yöntemidir. Zamanla dolaşım probleminin artması sonucu selilütün tipik görüntüsü olan portakal kabuğu görüntüsünün oluşması ve cildin elastikiyetini kaybetmesine yol açar. LPG yöntemiyle cildin mikrodolaşımı yeniden sağlanmakla bağ dokusunun kendini tamir etmesine yardım etmekte böylece cildin tonu ve görünümüne katkı sağlamaktadır.

LPG CELLU KM6 ‘nın üç farklı program başlığı bulunmaktadır. Hazır programlarının dışında kişiye özel hazırlanabilinen manuel programı da mevcuttur.3 kategoriye ayrılan uygulamalar: 


A) Estetik ve sağlıklı yaşam uygulamaları 
- Silüet (biçimleme ve kontürleme) 
- Selülit (ödemli, adipoz, fibroz) 
- İnceltme 
- Sarkık cilt 
- Rahatlatma, Stres giderme
- Operasyon sonrası 


B) Terapotik uygulamalar
- sertleşme/ fibrozit
- travmatik ödem
- travmatik/yanık skarlar
- lenf/ödem 
- mikro-sirkülasyon bozuklukları


C) Spor uygulamaları
- ısınma/ kontraktur
- iyileşme/ tendinit
- kas rahatsızlıkları


LPG' den Lipomasaj ve Liftmasaj tekniklerinin yer aldığı son nesil yeni jenerasyon teknoloji.

Mekanik hücresel uyarım teknolojisi ile FDA onayı alan ilk medikal teknik

Lipomasaj tekniği, mekanotransdüksiyon ( bir hücrenin mekanik bir uyarıyı bio-kimyasal uyarıya çevirmesi ) yöntemiyle yağ dokusu hücre çekirdeklerinde lipolizi yani yağ yakımını tetikler. Bu ayrıcalıklı lpg teknolojisi endermolojideki büyük buluş sayesinde ortaya çıkarılmıştır. Liftmasaj tekniği ile yüzde lifting, anti-aging ve kırışıklık bakımına sahiptir. Keymodule 2 mekanik hücresel uyarım teknolojisi ile kolajen etkileşimi yapar.

KOD NUMARASI : KEYMODULE (2)

EBATLAR : En: 46cm Uzunluk: 60cm Yükseklik: 210cm

AĞIRLIK : 90 kg

AĞIRLIK : 230V AC -- 60Hz