WhatsAppWhatsApp İletişim
ANASAYFA » TEDAVILER » YENI LPG ALLIANCE

YENİ LPG ALLİANCE

YENİ LPG Alliance teknolojisi doğal olarak hücrelerin metabolizmasını harekete geçiren, mekanik uyarı sağlayan Endermoloji teknolojinde bir devrim. Yeni patentli teknolojisiyle hiçbir şekilde sağlıktan ödün vermeden %100 doğal güzelliği ortaya çıkarıyor.  Yeni Alliance hücresel stimülasyon (uyarılar) iki farklı patentli olan silindir ve flap teknolojisinin birleşip yeni patent alınmasıyla ortaya çıkmıştır. Bu teknoloji sayesinde vücudunuzda tamamen keyifli bir rahatlama hissi yaparak etki ediyor.Silindirler vücudu harekete geçirip incelme  ve sellülit görünümünde düzeltme sağlarken, flapler şekillendirmeye yardımcı olur, frekansların titreşimi sayesinde cilt sıkılaştırılır.

Önceki versiyonlarında tek başına silindir teknolojisi kullanılmaktaydı.. Bu sayede ciltte derinlemesine masaj etkisi oluşturulmaktaydı. Fakat faklı hedefler için örneğin incelme sıkılaşma sellülit görünümü için farklı işlemler yapılmak zorundaydı.. Bu yeni patentli teknoloji sayesinde artık üç etki aynı anda elde edilebilmekte. Bu sayede çok daha hızlı sonuçlar elde edilebiliyor. Cilt tanıma sensörü sayesin de cildin sahip olduğu dokuya özel uygulamalar gerçekleştirilebiliyor.

LPG ALLİANCE İlk üç seanstan itibaren gözle görülür ve ölçülebilir sonuç elde edilebiliyor . Uygulama yapılan vücut şekline 
bağlı olmakla birlikte üç seans sonrası karın bölgesin de 3,4 cm e kadar incelme ve sellülit görünümün de % 67 ye varan oranlar da iyileşme görülüyor.
vücutta istenilen problemli oran her bölge de kullanılmaktadır. Karın yan simit bölgesi basen kalça bacaklar baldır kollar sırt gibi her bölge de incelme sıkılaşa ve incelme sağlanmaktadır. bununla birlikte sadece rahatlama masaj ya da ödem problemi olan kişilere özel protokol de mevcut. 
LPG ALLİANCE  Yüzde yüz doğal yan etkisiz bir metod olduğundan herkese rahatlıkla kullanılıyor. Hamileler dahil bacakta ki ödeme gidermek için rahatlıkla uygulanabilmekte.
LPG ALLİANCE ilk üç seansta ölçülebilir sonuçlar görülüyor istenen nihai etkilenme ve etkiye ulaşmak için haftada iki seans toplam sekiz seans öneriliyor.Bir seans sadece 30 dakika sürüyor..Gün içnde bile rahatlıkla yapılacak son derece konforlu ve acısız bir uygulama sunuyor.Hiçbir yan etkisi olmadığı için seans sayısı artılabilir hedefe ulaşıldıktan sonra da ayda bir koruma seansıyla vücut formunuzu da korumuş olursunuz.